Për Pak Aksident me Pasoja për Presidentin Biden: U Rrëzua në Shkallët e Air Force One! (video)

Një aksident shoqëroi sot Presidentin Biden, teksa u rrëzua disa herë në duke ngjitur shkallët e Air Force One.

Video e rrëzimit të tij është bërë viral në Media Sociale.

Presidenti i SHBA-ve po shkonte për në Georgia, në një takim me krerët e komunitetit aziatik, pas të shtënave me armë në një Institut Masazhi dhe Spa, të shtëna me armë që u morën jetën të paktën 8 personave me origjinë aziatike.

Mjekët deklarojnë se gjendja shëndetësore e presidentit është e mirë pas rrëzimit, por pamje të tilla vënë në dyshim gjendjen dhe aftësitë e tij fizike.

Një tjetër president amerikan që është rrëzuar nga shkallët e Air Force One ka qënë Geralfd Ford, i cili u rrëzua në shkallët e avionit, gjatë një vizite që po bënte në Austri, në vitin 1975.

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Sindromi i Kainit në PD & Vlerat e Munguara!

Next Story

Cilat Janë 12 Karakteristikat e Hiper-Njeriut Sipas Aristotelit?

Latest from Info