Video e Ngadalësuar e Shpërthimit në Liban!

Qyteti i Bejrutit u shkund nga një eksplozion vdekjeprurës, nga më të fuqishmit e ndodhur në kohë paqeje, më 4 gusht. Arsyet dhe rrethanat në të cilat ndodhi shpërthimi janë ende të panjohura.

Libanezët akuzojnë për shpërthimin qeverinë e korruptuar, inkompetente dhe të papërgjegjshme, e cila nuk shmangu dhe nuk parandaloi dot një shpërthim që u mori jetën 158 personave dhe që plagosi mijëra të tjerë.

Ndërsa dëmet materiale, të pallogaritshme.

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Trump Akuzon Demokratët se po Përdorin Faturën e Ndihmës për Coronavirus, që të Vjedhin Zgjedhjet!

Next Story

Kolorado (video): Protestuesit e "Antifa" u Dëbuan nga Banorët e një Lokaliteti me Thirrje anti-Komuniste!

Latest from Info