Për Shqiptarët e Amerikës: Ju Flet Soros – Video!

1 Comment

 1. Shqiptaret e Amerikes qe njoh jane me D. Trump po e di qe jo vetem ne Amerike por dhe ne Europe apo kudo nuk jane ne dijeni me lojen qe luhet dhe nuk jane te informuar apo interesuar politikisht.
  Dhe shoke te femijerise apo adoleshences me habiten kur mesova pozicionin e tyre dhe ndalesa ne detaje per te arritur nje konkluzion.
  Me qetesi doja ti fusja ne teme, duke filluar qe bota eshte iluzion.
  Mora si pergjigje mora egoizem nga nje ane, sikur do beja gare dhe shoku nuk eshte ne iluzion, por ndoshta jam un, dhe nga ana tjeter ku fitorja per Biden eshte fakt i kryer, amerika nuk ka kohe te meret me lloqe, dhe un duhet te shikoj shume filma fantezist dhe me shume imagjinacione.
  Megjithate, me vjen keq per shoket e femijerise por ashtu si shumica e njerezve, një pickim sado i vogel ben mire per nje shtyrje kurioziteti deri sa te kenë tronditjen e pare.
  Nuk ka si te jete ndryshe, drita zmadhohet çdo dite, entuziasmi rritet, popujt po organizohen dhe po kuptojne dhe lojen e kovidit ku qellimi eshte diabolik per njerezimin.
  Informacionet shperndahen edhe pse censura eshte monstruoze.
  Duhet te rrime te bashkuar dhe mos te biem ne kurthin e tyre. Shume shpejt, jo vetem ne USA ku eshte shkendija dhe energjia per gjithe boten por kudo njerezimi po organizohet

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Dy Persona të Plagosur, Qëllohen me Armë nga një Makinë Teksa Ishin në Tubimin pro-Trump në Florida.

Next Story

Basha, "i Djathti" i Parë që Uron Presidentin e Media-ve, Biden!

Latest from Info

Ati ynë!

Teksa studiojmë “Ati ynë” që na mësoi Jezu Krishti, kuptojmë gjithnjë e më shumë se është