Ice Cube Refuzoi edhe 9 Milionë Dollarë, Pasi Refuzoi të Bënte Vaksinën Covid!

/

Ice Cube konfirmon marrëveshjen e filmit prej 9 milionë dollarësh që nuk e pranoi, pasi refuzoi të bënte vaksinën kundër Covid-19.

Në një episod të 20 nëntorit të Podcastit “Million Dollaz Worth of Game”, artisti dhe aktori tha se refuzimi i tij për t’u vaksinuar bëri që Sony t’i hiqte mundësinë për të qënë pjesë në komedinë “Oh Hell No” përkrah Jack Black.

“Kam refuzuar një film sepse nuk doja të merrja goditjen e nënës”, tha ai. “Kam refuzuar 9 milionë dollarë sepse nuk doja të merrja goditjen (vaksinimin). F..ck atë goditje dhe të gjithë ju që u përpoqët të më bënit ta injektoja, por nuk e bëra”.

Ice Cube më pas tha se nuk e di sesi ndihet Hollywood-i për atë, për momentin.

Menjëherë pas kësaj deklarate, ai sqaroi se nuk e ka refuzuar koncertin, por i është marrë, pasi ka refuzuar kërkesën e prodhuesve për vaksinim.

“Nuk ma dhanë sepse nuk pranova të merrja goditjen”, tha ish reperi i N.W.A.

Ice Cube tha gjithashtu se ai kurrë nuk u infektua me COVID-19, kështu që ai nuk kishte nevojë për vaksinën dhe as nuk do të ketë kurrë nevojë për të.

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Mesazh për Kievin nga Televizioni Rus: "Zelenski & Rrethi i Tij do të Jenë të Parët që do të Varen!"

Next Story

Rusia Shumë Afër Qëllimit - Kievi… po Bie!

Latest from Info