Marine le Pen kalon e 2-ta në raundin e 2-të

Marine Le Pen, gruaja e hekurt e politikës nacionaliste franceze, kjo emblemë tashmë e politikanes konservatore, kalon e dyta në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale.

Partia e saj “Front National” ka marrë 1.5 milionë vota më shumë, krahasuar me zgjedhjet e vitit 2015 dhe shumë më shumë se zgjedhjet e vitit 2012.

Besoj se asnjë burrë shqiptar apo ballkanas nuk do të votonte kurrë Makron. Koha për të respektuar më shumë meshkujt shqiptarë!

1 Comment

  1. When someone writes an post he/she maintains the image of a user in his/her brain that how a user can be aware of it.

    So that’s why this article is great. Thanks!

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Dyshja e "ekuilibristëve" pelivanë Rama - Meta, në balanca absurde.

Next Story

Marine Le Pen sërish kryetare e Frontit Nacional

Latest from Info