Merkel: Thirrje për Lockdown Rajonalë!

Gjermania kërkon të shmangë Lockdown-in e përgjithshëm, teksa rastet me Covid-19 po shtohen në mënyrë drastike.

Kancelarja Merkel ka bërë thirrje për marrjen e masave dhe për lockdown rajonesh, me të gjithë koston që do të ketë ky vendim për ekonominë, në mbrojtje të shëndetit të nënshtetasve gjermanë.

***

Plandemia strategjiko-politike, mesa duket, sa më shumë afron 4 nëntori aq më shumë do të shtrihet në Europë, në suport të së majtës amerikane.

Në Kinë vallë, virusi po fle?!

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Mitsotakis Priti për Dy Ditë në Banesën e tij në Kretë, Sekretarin e Shtetit Pompeo! (Video)

Next Story

Presidenti Trump Rezultoi në Një Test, Pozitiv me Covid-19!

Latest from Opinione