Kasapët e Fjalës së Lirë Bllokuan YouTube – Miliarda ‘Views’ Videot për Manipulimin e Votës & Kanalet TV në Përkrahje të Trump!

/

Para pak minutash Diktatura Globaliste dhe e majta e dëshpëruar në Amerikën e largët, bllokuan YouTube.

Sipas vetë raporteve dhe informacioneve nga Kabineti i Presidentit sot kishte rekord shikuesish të videove të tij në YouTube dhe miliona ndjekës të Kanaleve ‘online’ (livestream) pro Trump! Miliarda shikuesit e videove që flisnim për manipulimin dhe vjedhjen e votës.

Fitorja e Trump në Alaskë, çertifikimi i Senatit me shumicë republikane, provat kokëforta që vërtetojnë manipulimin e zgjedhjeve, qëndrimi i Prokurorit të Përgjithshëm të SHBA-ve dhe i Sekretarit të Shtetit në mbështetje të drejtësisë dhe zbardhjes së çdo akti të kundraligjshëm, në dëm të zgjedhjeve të lira dhe të ndershme, si dhe kryesisht suporti i pafund që po i japin mbështetësit Presidentit Trump, kanë futur në panik dhe i kanë kaluar në gjendje amok majtistët.

Ka mjaft forma, rrugë dhe metoda që informacioni të jepet tek ata që duan ta marrin, edhe nëse nuk do të ketë YouTube!

Nëse ende nuk i keni kuptuar cilët janë, prisni edhe pak ditë a javë!

2 Comments

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Rezultati Aktual i Zgjedhjeve në SHBA - Real Info!

Next Story

Trump Firmos Urdhërin Ekzekutiv që Bllokon Amerikanët të Investojnë në Kompani që Lidhen me Ushtrinë Kineze.

Latest from Info