Shikoni LIVE nga Uashington, Presidenti Trump!

/

Presidenti Trump pas pak do i flasë protestuesve, mbështetësve të tij që janë mbledhur me qindra mijë, milionë, në Uashington DC për të protestuar kundër Zgjedhjeve të vjedhura.

https://fb.watch/2RDh55sMLC/
«Σεισμός» υπέρ Ν.Τραμπ και νομιμότητας στις ΗΠΑ: Λαϊκή «έκρηξη» εκατομμυρίων Αμερικανών σε διαδήλωση κατά της νοθείας

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Marrëveshje Shqipëri - Turqi për Fuqizimin e Marrëdhënieve Strategjike!

Next Story

Trump dhe Mbështetës të Tij do të Marshojnë Drejt Kapitolit - Mbështetësit Kërkojnë të Hyjnë në Kongres! (Video)

Latest from Info