Pena e Presidentit e Ngjyer Thellë në Mellan!

Presidenti Trump ka firmosur disa Urdhëra Ekzekutivë dhe ka deklasifikuar një seri dokumentash tejet të rëndësishëm.

Një prej Urdhërave Ekzekutivë lidhet me Masat e menjëherëshme për të Kaluar në Emergjencë Kombëtare, përsa i përket Aktiviteteve Keqdashëse Kiberbetike. Mes këtij Urdhëri Presidenti ka vendosur ndjekjen e shumë personave dhe mbylljen e disa aktiviteteve.

Presidenti Trump ka deklasifikuar dokumenta që do të znxjerrin zbuluar ish presidentin Obama, administratën e tij, FBI-në, si dhe struktura dhe individë të tjerë.

Deklasifikimi i këtij dokumentacioni do të çojë drejt investigimit, gjykimit dhe ndërshkimit të gjithë shkelësit e ligjit, por edhe të gjithë ata që kanë operuar për të ngritur kurthe dhe ngjarje fiktive, me qëllim ndëshkimin e “objektivit” kundërshtar të porositësve, apo edhe të gjithë ata që kanë punuar kundër interesave të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Duket sikur asgjë të mos ketë përfunduar!

Sot Uashingtoni i ngjan një shteti nën Ligj Ushtarak.

12 Comments

 1. Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website mast.al to generate more leads.

  Here’s how:
  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you as soon as they say they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re still there at mast.al.

  Talk With Web Visitor – CLICK HERE http://talkwithcustomer.com for a live demo now.

  And now that you’ve got their phone number, our new SMS Text With Lead feature enables you to start a text (SMS) conversation – answer questions, provide more info, and close a deal that way.

  If they don’t take you up on your offer then, just follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

  CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today!

  Try Talk With Web Visitor and get more leads now.

  Eric
  PS: The studies show 7 out of 10 visitors don’t hang around – you can’t afford to lose them!
  Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithcustomer.com/unsubscribe.aspx?d=mast.al

 2. Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website mast.al to generate more leads.

  Here’s how:
  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you as soon as they say they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re still there at mast.al.

  Talk With Web Visitor – CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com for a live demo now.

  And now that you’ve got their phone number, our new SMS Text With Lead feature enables you to start a text (SMS) conversation – answer questions, provide more info, and close a deal that way.

  If they don’t take you up on your offer then, just follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today!

  Try Talk With Web Visitor and get more leads now.

  Eric
  PS: The studies show 7 out of 10 visitors don’t hang around – you can’t afford to lose them!
  Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=mast.al

 3. Hi, i think that i saw you visited my web site thus
  i came to “return the favor”.I’m attempting to find things to
  improve my site!I suppose its ok to use a few of your
  ideas!!

 4. Hi there would you mind letting me know which web host you’re using?
  I’ve loaded your blog in 3 completely different browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most.
  Can you recommend a good hosting provider at a reasonable price?
  Kudos, I appreciate it!

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Konsullatës Ruse në New York i Është Ndërprerë Lidhja e Telefonisë Fikse!

Next Story

Biden në Delaware pa Asnjë Ushtar - Në Uashington me 25 mijë Ushtarë!

Latest from Info

Ati ynë!

Teksa studiojmë “Ati ynë” që na mësoi Jezu Krishti, kuptojmë gjithnjë e më shumë se është