Piloti Ukrainas Bëri Selfie i Mbuluar në Gjak Teksa Rrëzohej

/

Piloti ka pozuar me gishtin e madh lart. “OK!”

Piloti ukrainas duhet të jetë qëlluar gjatë një përplasjeje në Ukrainë, por sapo u ul, ai bëri një selfie pavarësisht se ishte i plagosur dhe i mbuluar në gjak.

Sipas forbes.com, senigni Vadim Vorosilov, një fotograf dhe kameraman i shquar, u plagos në kokë pas një beteje të ashpër ajrore me dronët e prodhuar nga Irani.

Më pas, ai përdori sediljen e tij dhe parashutën dhe kur arriti në tokë, bëri një selfie, duke treguar gishtin e madh lart, për të treguar se gjithçka ishte mirë.

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Punonjësit e "New York Times"në Grevë për Herë të Parë pas 40 Vitesh

Next Story

Makron Rivendos Maskën & i Thotë Ukrainës "Të Kesh të Drejtë Nuk Mjafton"

Latest from Info