Peshkaqen në Brigjet e Glyfada – Athinë, Greqi!

/

Një peshkaqen është shfaqur në Glyfada në marinë dhe disa qindra metra larg plazhit! (video)
Ai hyri në marinën e dytë në ndjekje të gjahut të tij
Pas peshkaqenit në Volos, dje, të dielën e Pashkëve, është shfaqur një peshkaqen i dytë në marinën e dytë të Glyfada, pak metra larg plazhit të frekuentuar.

Siç shihet në videon përkatëse, peshkaqeni është duke notuar në ujëra të cekëta, ndoshta duke ndjekur prenë e tij.
Kjo nuk është hera e parë që një peshkaqen shfaqet në zonë marine dhe plazhi, që në korrik 2023, kur një peshkatar kapi një peshkaqen të madh (video më sipër).

Previous Story

Sulm Tokësor Izraelit në Rafah - Bombardime të Rënda Ajrore (video)

Next Story

Çfarë po Thotë Medvedev për Qeveritarët e Perëndimit? - Kërcënim!

Latest from Info