Lufta frontale e Trump, sjell Bill Gates në EUROPË. Gates zbarkon në Europë, Aleancë e tij me BE.

Teksa Amerika po investigon shumë majtisto-globalistë dhe Bill Gates për Krime ndaj Njerëzimit dhe të tjera akte penale, këta “të dëbuar” nga Trump dhe amerikanët, në pamundësi për të realizuar në SHBA planet diabolike, zbarkuan në Europë.

Fushatë “globale” po përgatisin Kryetarja e Komisionit Europian Ursula von der Leyen dhe miliarderi Bill Gates, ditën e hënë, më 4 maj 2020, në Bruksel për të dhënë kontribute në kërkim të vaksinës së Coronovirus-it, por pa pjesëmarrjen e Amerikës.

Organizatorja e kësaj “maratone në rrjetin elektronik”, Kryetarja e Komisionit Europian, ka vënë si objektiv grumbullimin e 7,5 miliardë Eurove, apo 8 miliardë dollarëve.

Por ky do të jetë vetëm “fillimi”, sepse “do të duhen edhe më shumë të holla”, lënë të nënkuptohet në deklaratat e tyre, instancat e BE-së.
Kryetarja e Komisionit Europian është në mbështetje të Fondacionit “Bill & Melinda Gates”, që do të përfshihet në aksionin për mbledhjen e fondeve, të cilat më pas ky Fondacion do i japë edhe në disa qendra të tjera kërkimi shkencor, nën vartësinë e tij, për përgatitjen e vaksinës.

Miliarderi amerikan që ka dalë të mbledhë miliarda në Europë, njëkohësisht “filantrop” (antropokton), po i vë në rresht europianët tashmë, me vullnetin dhe kontributin e drejtuesve (marjoneta) të disa shteteve të Unionit Europian “të zgajtur”.

Kryetarja e Komisionit Europian po nxit edhe Kishat që të bashkëpunojnë me Udhëheqësit e sheteve që të mund të arrihet unifikimi në mendim dhe veprim, për të bërë të mundur vaksinën / vaksinimin.

Nga kjo maratonë përjashtohet Amerika. Kryetarja e Komisionit Europian mes zëdhënësish ka deklaruar se ka kontaktuar me Shtëpinë e Bardhë, por ka marrë përgjigje negative dhe të prerë, për mospjesëmarrje të Amerikës.

“Duhet ta bëjmë patjetër vaksinën dhe duhet të përpiqemi të mos jetë shumë e shtrenjtë” – ka thënë Kryetarja e Komisionit Europian. (Na e këputi shpirtin barbarja, mëma e korrupsionit gjerman, që e hoqën nga ministre për vjedhje. O Perëndi kush e drejton Europën plakë.) Ajo uroi para pak orësh, që vaksina të mund të jetë gati deri në vjeshtë dhe nëse kjo do të arrihej, do të ishte një fitore e madhe.

Fondacioni i Bill Gates dhe kompania “Inovio” (e interesave të Gates) duket se do të jenë ‘kollofitësit’ e shumave marramendëse që kanë vënë synim të mbledhin nga Europa e vajtur.

Amerikanë të Trumpit ju dua shumë, por sa shumë ju vlerësoj!

#LongLiveTRUMP #LongLiveUSA #MAGA #WWG1WGA

Europianë mjeranë, kokat poshtë, hapni kuletën/portofolin të hënë, hiquani fëmijëve kafshatën dhe jepni kontributin tuaj për Bill-in dhe Ursulën. #Ursula ka qënë ministre me skandale korruptive në Alemania (sa për kujtesë sërish, sepse duhen thënë ca gjëra për këto marjonetat e gjermano-lindores Kasner / Merkel, se harron populli, e ka këtë të keqe.)

2 Comments

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

“REVOLUCIONI” BOLSHEVIK RUS, KRIM I ORGANIZUAR NGA MASONËT-ILUMINATI & KOMUNISTËT" Cikël historik _ Pjesa 5

Next Story

Provokim ushtarak turk në kufirin grek

Latest from Opinione