Portland SHBA: Video që Shokojnë – Amerika e Dhunës & Anarkisë Majtiste!

Në Bashkitë e majta policia e munguar. Qytetarët në mëshirë të anarkistëve të “Antifa” dhe “Black Lives Matter”.

Pa koment!

1 Comment

  1. I am extremely impressed with your writing skills as well as with the layout
    in your weblog. Is that this a paid topic or did you modify it your self?
    Anyway keep up the excellent high quality
    writing, it is rare to look a great blog like this one nowadays..

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

SHBA: Biden-ë e Ka Lënë Prapa në Vota Presidenti Trump, Sipas Sondazhit të Fundit!

Next Story

Trump për Erdoganin: "Vetëm Mua Më Dëgjon, Shahist i Klasit Botëror"!

Latest from Info