Grekët: “Pandemia” e Vetme Janë Politikanët!

Protestë e madhe u organizua pasditen e së dielës, 13 shtator, në sheshin Syntagma të Athinës, përpara Parlamentit Grek, kundër përdorimit të maskës dhe vaksinimit të detyruar.

Protesta u mbizotërua nga thirrjet: “I themi JO Vaksinimit” dhe “Jo Maskave” dhe u shoqërua edhe me disa përplasje të protestuesve me policinë.

Athinjotët po tregojnë se nuk do u binden urdhërave globaliste, si dhe vendimeve arbitrare që po merr qeveria, lidhur me masat “mbrojtëse” kundrejt Covid-19.

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Fauci Del Sërish për të Krijuar Panik: "Amerika do të Kthehet në Normalitet në Fund të Vitit 2021"!

Next Story

Turqi: Pamje Apokaliptike në Ankara! (Video)

Latest from Opinione