RAPORT: Gjeneri Flynn Raporton se Forcat Speciale Amerikane Sulmuan Fermën e Serverit të CIA-s në Gjermani dhe Konfiskun Serverat – 5 Ushtarë të Vrarë për Servera të Siguruar.

/

Gjenerali Michael Flynn dha një intervistë për ‘WVW Broadcasting Network’. Ishte intervista e parë e Gjeneralit Flyyn pas faljes që i dha Presidenti Trump.

Në një dëshmi shtangëse u tha se Forcat Speciale Ushtarake të Shteteve të Bashkuara, e famshmja ‘Delta Force’, bastisi farmën e serverit që përdorte CIA në Frankfurt, Gjermani.

5 ushtarë u vranë gjatë një beteje zjarri për konfiskimin e serverave, si dhe një paramilitar i CIA-s mbeti i vrarë; personeli i CIA-s kishte shkuar atje vallaha nga Avganistani për sigurinë e serverave, sipas raportimeve të lajmeve dhe informacioneve.

Shqyrtimi i mëpasëm i serverave të siguruar provojnë se Kina, Irani dhe Rusia ishin të përfshira në një përpjekje për grusht shteti kundër Presidentit Trump, i cili do të vërtetohet se ka fituar me një shumicë absolute, bazuar tek vota dhe vullneti i popullit, që prej të majtëve po përpiqet të tjetërsohet me forma nga më të paimagjinueshmet.

Këta njerëz kanë kryer akt të tradhëtisë kombëtare, organizatorët pra të vjedhjes dhe manipulimit të votave, në përpjekjeve për të larguar nga presidenca Presidentin Trump, duke përdorur metoda dhe praktika në kundërshtim me interesat e popullit amerikan dhe Shteteve të Bashkuara.

Presidenti amerikan nuk ka pse të largohet nga zyra, derisa tradhtia do të dalë në dritë, ndryshueshmërisht Amerika do të plagoset fatalisht dhe më pas do ta rrjepin armiqtë e saj.

Presidenti Trump e dinte se vjedhja dhe manipulimi do të ishin prezente në këto zgjedhje, ndaj dhe firmosi kohë më parë urdhërin ekzekutiv që sjell në fuqi sanksione për ndërhyrje të huaja në zgjedhjet elektorale amerikane.

Raportimet tashmë vendosin në rrethin e zhvillimeve Gjeneralin Flynn, i cili është përfshirë në këtë çështje, në mbështetje të Presidentit Trump, mes një operacioni privat inteligjence.

Pse serverat amerikanë ishin vendosur, përdoreshin dhe ruheshin pikërisht në Gjermani?

Si është e mundur që CIA amerikane përplaset me një tjetër forcë amerikane, si ‘Army Special Force’, për të mos transportuar serverat e Frankfurtit nga Gjermania në Amerikë?

Serverat tashmë janë në Amerikë dhe shqyrtimi i tyre do të nxjerrë në dritë informacione dhe aktivitet të të majtëve në përpjekje për të manipuluar zgjedhjet, dhe jo vetëm. Informacione të tjera të habitshme do të zbulohen që do të mjegullojnë të majtën globaliste në Amerikë, Europë dhe aleatë të tyre, si dhe do të tronditë në formë të parikuperueshme kastën e oligarkisë politike, ekonomike, globale, që për më shumë se dy shekuj e gjysmë sundojnë botën dhe mbjellin mjerim kudo dhe kurdoherë u nevojitet.

Informacioni i këtyre serverave do të jetë pika kryesore, mesa duket, për të mbështetur levën e Arkimedit në përmbysjen e një globalizmi, apo internacionalizmi diabolik, gjakatar, të dhunshëm dhe të pafre.

9 Comments

 1. Nice blog here!
  Additionally your website quite a bit up fast!
  What web host are you the usage of?
  Can I get your associate hyperlink to your
  host? I desire my website loaded up as quickly as yours lol

 2. I think this is among the most significant info for me.

  And i am glad reading your article. But wanna
  remark on some general things,
  The site style is perfect,
  the articles is really excellent
  : D. Good job, cheers

 3. It’s the best time to make some plans for the future and it is time to be happy.
  I have read this post and if I could I desire to suggest
  you few interesting things or tips. Maybe
  you can write next articles referring to this article.

  I wish to read more things about it!

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Kërcënohet Këshilltarja Ligjore e Presidentit Trump nga Aktivistë të Majtë!

Next Story

Pandemia - Revolucioni i 4-t Teknologjik - Individi & Shoqëria!

Latest from Info