Kur Zelenski Prezantonte Emision në Televizion Rus (video)

Është e njohur që është aktor i komedisë, por ka bërë edhe prezantuesin. Dhe ku? Në Rusi!

Para 10 vitesh presidenti i Ukrainës e fliste rrjedhshëm gjuhën ruse, jo vetëm kaq por prezantonte emision në televizionin rus “Russia 1 TV”.

Tani, ato që thotë presidenti rus Putin duket të mos i kuptojë.

Shikoni videon dhe “kënaquni” me komikun prezantues.

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Milano: Zjarr - Digjet Kompania e Grumbullimit & Përpunimit të Mbetjeve

Next Story

Erdogan në Beograd: "Kemi Politikë të Balancuar - Perëndimi të Mos Provokojë Moskën"

Latest from Info