Çfarë Mori & Hëngri Cristiano Ronaldo nga Mbathjet e Tij Gjatë Ndeshjes? (video)

Lëvizja që shqetësoi disa, gjesti i Ronaldo gjatë ndeshjes.

Cristiano Ronaldo trazoi tifozët gjatë ndeshjes së Portugalisë kundër Ganës (3-2), për Botërorin 2022.

Kjo, pasi nxori diçka nga pantallonat e shkurtra dhe e hëngri.

Ronaldo shënoi në fitoren ndaj Yjeve të Zi për të hapur llogarinë e tij në atë që ndoshta do të jetë Botërori i tij i fundit, duke u bërë lojtari i parë që shënon në pesë kompeticione të ndryshme të Kupës së Botës.

Pamjet treguan ish sulmuesin e Manchester United duke futur dorën në pantallonat e shkurtra për disa sekonda përpara se të nxirrte diçka dhe më pas ta fuste në gojë për të ngrënë.

Shikoni lëvizjen misterioze të Cristiano Ronaldos:

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Rusët Marrin Sërish Zonat që Humbën në Donbass

Next Story

Rusia Nisi Dy Anije Akullthyese Bërthamore - Hapet Rruga Arktike

Latest from Info

Vjen Krizë Bankare?!

Deutsche Bank: “Një krizë e madhe krediti po vjen, me një valë falimentimesh dhe kredish problematike”.