Moskë: Dekorimi Mbresëlënës në Metro për Ditën e Gruas (Video)

/

Trëndafila të mëdhenj të kuq dekoruan stacionet e metrosë së Moskës.

Sot dita ndërkombëtare e gruas dhe metroja e Moskës ishte dekoruar në mënyrë spektakolare për këtë ditë të veçantë.

Siç shihet në videon më poshtë, trëndafila të mëdhenj të kuq zbukurojnë stacionet dhe pasagjerët fotografojnë pamjen e dekoruar në të kuq.

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published.

Previous Story

Skandali i Armëve Biologjike!

Next Story

Moska: "Ky do të Jetë Kufiri i Ri me Ukrainën!"

Latest from Info