Trump Ripublikoi një Video me Biden në Pranga! (video)

/

Demokratët janë indinjuar.

Fushata e Presidentit Joe Biden akuzoi sot Donald Trump për nxitje të “dhunës politike” pasi maniati republikan publikoi një video ku tregonte presidentin demokrat në pranga, në atë që shumë e panë apo e lexuan si një mesazh që, nëse i hiqen zgjidhet (sondazhet tregojnë se Trump është afër rizgjidhjes së tij si president), ai do t’i japë një bazë të rëndësishme kontrollit financiar të veprimeve të administratës së presidentit aktual.

“Ky imazh që postoi Donald Trump është lloji i marrëzive që poston dikush kur bën thirrje për ‘gjakderdhje'”, u ankua zëdhënësi i fushatës së Joe Biden në një deklaratë sot, duke iu referuar komenteve të fundit të republikanit.

Ish-presidenti dje ka postuar një video në rrjetin e tij të mediave sociale Truth Social, duke treguar dy makina duke lëvizur në një rrugë. Automjetet janë të mbushura me flamuj dhe logo pro-Trump.

Në derën e pasme të automjetit të dytë, një gjysmë kamioni, shfaqet një imazh që tregon presidentin amerikan të shtrirë prapa në portbagazh, të lidhur këmbë e duar me litarë.

Previous Story

SHBA: Një Anije u Përplas Sërish në një Urë! (video)

Next Story

Moska i Drejtohet Presidentit Macron: “Mos harro sesi Përfundoi Pushtimi i Parë Francez i Rusisë, në 1812, me Pushtimin e Parisit”!

Latest from Info